Opublikowano Dodaj komentarz

jak zresetować pralkę bosch

Znaleziony temat: jak zresetować pralkę bosch

Pralka jest jednym z najważniejszych urządzeń w naszym domu, które służy nam do prania ubrań. Jak każde urządzenie, również pralka może czasem potrzebować resetu. W tym artykule podpowiadamy, jak zresetować pralkę Bosch.

Krok 1: Wyłącz pralkę

Pierwszym krokiem jest wyłączenie pralki z zasilania. W tym celu należy wyjąć wtyczkę z gniazdka lub wyłączyć zasilanie w bezpieczniku.

Krok 2: Otwórz drzwiczki

Następnie należy otworzyć drzwiczki pralki, aby uzyskać dostęp do wnętrza. W przypadku niektórych modeli, drzwiczki mogą być blokowane przez system bezpieczeństwa, wtedy należy odczekać kilka minut, aż pralka zostanie całkowicie wyłączona.

Krok 3: Wyjmij ubrania

Jeśli w pralce znajdują się ubrania, należy je wyjąć, ponieważ resetowanie pralki może spowodować uszkodzenie prania.

Krok 4: Zresetuj program

Po usunięciu ubrań, należy nacisnąć i przytrzymać przycisk programu. Przycisk ten znajduje się zazwyczaj na panelu sterowania pralki. Przycisk należy trzymać przez około 10 sekund.

Po upływie 10 sekund należy zwolnić przycisk programu. Pralka powinna się teraz zresetować i ponownie uruchomić. W przypadku problemów z uruchomieniem pralki, należy skontaktować się z serwisem Bosch.

Podsumowanie

Resetowanie pralki Bosch jest stosunkowo proste i można je wykonać w domu bez potrzeby korzystania z pomocy specjalisty. Należy jednak pamiętać, że resetowanie pralki nie rozwiązuje problemów związanych z jej zepsuciem. W przypadku problemów z pralką, zawsze należy skontaktować się z serwisem.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: jak zresetować pralkę bosch

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *