Opublikowano Dodaj komentarz

kiedy sklepy otwarte majowka

Znaleziony temat: kiedy sklepy otwarte majowka

Wakacje to dla wielu z nas czas relaksu i odpoczynku. W maju, oprócz zbliżającego się lata, czekamy też na długi weekend związany z 1 maja. Tym samym wielu z nas zastanawia się, kiedy sklepy są otwarte podczas majówki.

Na początek należy zaznaczyć, że 1 maja, czyli Międzynarodowe Święto Pracy, to dzień ustawowo wolny od pracy. Tego dnia sklepy, centra handlowe oraz inne punkty handlowe będą zamknięte.

Jednak już od 2 maja, tj. soboty, sklepy będą otwarte i będą działać na normalnych godzinach. W niedzielę, 3 maja, z racji Dnia Konstytucji 3 Maja, także sklepy będą zamknięte.

Warto jednak pamiętać, że każdy sklep ma swoje własne godziny otwarcia, więc zawsze warto sprawdzić, kiedy dokładnie otwierają poszczególne sklepy. Warto też pamiętać, że w związku z obecną sytuacją pandemiczną, wciąż obowiązują obostrzenia związane z liczbą klientów w sklepie oraz wymagany jest zachowanie dystansu.

Podsumowując, sklepy będą zamknięte tylko w dniu 1 maja z racji święta. W pozostałe dni, tj. od 2 do 4 maja, sklepy będą otwarte, ale warto sprawdzić godziny ich działalności i zachowywać wszelkie zasady bezpieczeństwa związane z pandemią.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: kiedy sklepy otwarte majowka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *