Kołobrzeg ul Nadmorska 7
Szukaj
Close this search box.
Strona główna
Blog
Single Post

pralka bosch jak zresetować

kwiecień 2023
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Recent Posts
Tags
Search
Szukaj
Instagram widget

Recommended Post
Subscribe
Follow us

Znaleziony temat: pralka bosch jak zresetować

Pralka Bosch – jak zresetować?

Pralka jest jednym z najważniejszych urządzeń w naszych domach, które pomaga nam utrzymać nasze ubrania czyste i schludne. Jednak czasem może się zdarzyć, że pralka Bosch przestanie działać i potrzebujemy zresetować ją, aby ponownie zacząć korzystać ze wszystkich jej funkcji. W tym artykule przedstawimy kilka prostych kroków, które pomogą Ci zresetować pralkę Bosch.

Krok 1: Wyłącz zasilanie

Pierwszym krokiem, który należy wykonać, aby zresetować pralkę Bosch, jest wyłączenie zasilania. Aby to zrobić, należy odłączyć przewód zasilający z gniazdka elektrycznego. Upewnij się, że pralka jest całkowicie wyłączona.

Krok 2: Otwórz drzwi

Następnie otwórz drzwi pralki. To ważne, ponieważ po otwarciu drzwi można wyjąć pranie i upewnić się, że nic nie zostało zapętlone w pralce.

Krok 3: Zresetuj pralkę

Po wykonaniu powyższych kroków, możesz przystąpić do resetowania pralki. Aby to zrobić, należy przytrzymać przycisk “Start/Pause” przez około 5 sekund. Upewnij się, że przycisk jest wciśnięty przez cały czas, aż na ekranie pojawi się napis “END”. Po tym pralka zostanie zresetowana, a Ty będziesz mógł zacząć korzystać z niej na nowo.

Krok 4: Włącz zasilanie

Ostatnim krokiem jest ponowne włączenie zasilania. Podłącz przewód zasilający do gniazdka elektrycznego i sprawdź, czy pralka działa. Jeśli tak, to możesz już korzystać z niej bez problemu.

Podsumowanie

Resetowanie pralki Bosch jest bardzo łatwe i szybkie. Wszystko, co musisz zrobić, to wyłączyć zasilanie, otworzyć drzwi, przytrzymać przycisk “Start/Pause” przez 5 sekund i ponownie włączyć zasilanie. Dzięki tym prostym krokom będziesz mógł w pełni korzystać z pralki Bosch bez jakichkolwiek problemów.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: pralka bosch jak zresetować

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *