Opublikowano Dodaj komentarz

sklepy gdzie mozna placic twisto

Znaleziony temat: sklepy gdzie mozna placic twisto

Twisto to jedna z popularnych aplikacji do płatności mobilnych dostępnych na rynku. Dzięki niej możemy łatwo i szybko dokonywać płatności za zakupy, bilety czy usługi. Jednym z udogodnień oferowanych przez Twisto jest możliwość płacenia w sklepach stacjonarnych. Gdzie możemy skorzystać z tej opcji?

W Polsce Twisto jest akceptowane w wielu sklepach i punktach usługowych. Na liście współpracujących z aplikacją partnerów znajdziemy między innymi:

1. Biedronka – największa sieć dyskontów w Polsce oferuje możliwość płatności Twisto w swoich sklepach.

2. Carrefour – popularna sieć hipermarketów również jest partnerem Twisto, dzięki czemu możemy zapłacić za zakupy za pomocą aplikacji.

3. Kaufland – kolejna sieć hipermarketów, w której możemy skorzystać z płatności mobilnych.

4. Rossmann – w drogeriach Rossmann również możemy zapłacić za zakupy przy użyciu aplikacji Twisto.

5. Żabka – sieć sklepów convenience to kolejny partner, z którym współpracuje Twisto.

To tylko kilka przykładów sklepów, w których możemy płacić za pomocą aplikacji. Lista jest jednak dużo dłuższa i stale się rozrasta. Warto więc regularnie sprawdzać, które sklepy akceptują Twisto i korzystać z tej wygodnej formy płatności.

Aby zapłacić w sklepie, wystarczy zeskanować kod QR, który znajdziemy przy kasie. Następnie wpisujemy kwotę do zapłaty, potwierdzamy transakcję i gotowe! Płatność zostanie zrealizowana, a my zostaniemy powiadomieni o jej statusie.

Płatności mobilne to nie tylko wygoda, ale również bezpieczeństwo. Dzięki Twisto nie musimy martwić się o to, czy posiadamy przy sobie gotówkę czy kartę płatniczą. Wystarczy nasz telefon i aplikacja, aby bezpiecznie zapłacić za zakupy.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: sklepy gdzie mozna placic twisto

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *