Opublikowano Dodaj komentarz

sklepy w których można płacić euro

Znaleziony temat: sklepy w których można płacić euro

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób podróżuje za granicę, a co za tym idzie, potrzebuje pieniędzy w obcej walucie. W przypadku Europy, jedną z popularnych walut jest euro. Jak więc płacić w euro, kiedy jesteśmy w Polsce? Istnieje kilka opcji, a jedną z nich są sklepy, w których można dokonywać płatności w tej walucie.

Pierwszym sklepem, który warto wymienić, jest Biedronka. Znana sieć sklepów spożywczych umożliwia płatność w euro, jednakże tylko w wybranych lokalizacjach. Warto przed zakupami zwrócić uwagę na informacje na wejściu do sklepu lub na kasie, aby upewnić się, czy można tam płacić w euro.

Kolejnym sklepem, który umożliwia płatność w euro, jest Intermarché. Tak jak w przypadku Biedronki, nie we wszystkich placówkach można dokonywać płatności w tej walucie. Warto zwrócić uwagę na ewentualne opłaty związane z taką płatnością, jednakże w większości przypadków jest ona bezpłatna.

Jeśli szukasz sklepu odzieżowego, w którym można płacić w euro, warto zwrócić uwagę na H&M. W większości sklepów tej sieci umożliwiona jest płatność w euro, co ułatwia zakupy osobom, które przyjechały z zagranicy.

Kolejnym sklepem, który warto wymienić, jest IKEA. W większości salonów tej sieci można płacić w euro, co jest szczególnie ważne dla osób, które robią większe zakupy.

Warto jednak pamiętać, że sklepy umożliwiające płatność w euro to raczej wyjątek niż reguła. W większości przypadków będziemy musieli płacić w polskiej walucie lub dokonywać wymiany w kantorze. Przed wyjazdem za granicę warto więc dokładnie przemyśleć, jakimi środkami płatniczymi dysponujemy, aby uniknąć niepotrzebnych kłopotów.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: sklepy w których można płacić euro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *