Kołobrzeg ul Nadmorska 7
Szukaj
Close this search box.
Strona główna
Blog
Single Post

sklepy żabka kto jest właścicielem

kwiecień 2023
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Recent Posts
Tags
Search
Szukaj
Instagram widget

Recommended Post
Subscribe
Follow us

Znaleziony temat: sklepy żabka kto jest właścicielem

Sklepy Żabka – kto jest właścicielem?

Sklepy Żabka to sieć sklepów spożywczych, która cieszy się ogromną popularnością w Polsce. Powstała w 1998 roku, a jej pierwszy sklep otwarto w Warszawie. Od tamtej pory sieć dynamicznie się rozwija i obecnie liczy około 7 tysięcy placówek w całym kraju.

Właścicielem Sklepów Żabka jest Grupa Maspex, znana przede wszystkim z produkcji napojów, soków i wód mineralnych. Maspex to polska firma, która powstała w 1990 roku. Od samego początku swojej działalności firma koncentruje się na produkcji produktów spożywczych najwyższej jakości. W swoim portfolio posiada takie marki jak Tymbark, Kubuś, Lubella, Łowicz czy też Włocławek.

Jakie produkty oferują Sklepy Żabka?

Sklepy Żabka oferują szeroki asortyment produktów spożywczych, w tym między innymi:

– pieczywo i wypieki,
– nabiał i sery,
– wędliny i mięso,
– owoce i warzywa,
– napoje,
– słodycze i przekąski.

W sklepach Żabka można także kupić produkty do codziennej higieny, takie jak kosmetyki, artykuły gospodarstwa domowego, czy też papier toaletowy.

Kto może otworzyć sklep Żabka?

Właścicielem sklepu Żabka może zostać każdy, kto spełni odpowiednie wymagania. Najważniejszym kryterium jest posiadanie kapitału własnego w wysokości około 150-200 tysięcy złotych. Osoba, która chce otworzyć sklep Żabka, musi także przejść odpowiednie szkolenia i uzyskać licencję.

Podsumowanie

Sklepy Żabka to sieć sklepów spożywczych, której właścicielem jest Grupa Maspex. W sklepach Żabka można kupić szeroki asortyment produktów spożywczych oraz artykułów do codziennej higieny. Osoba, która chce otworzyć sklep Żabka, musi spełnić odpowiednie wymagania, w tym między innymi posiadać kapitał własny w wysokości około 150-200 tysięcy złotych.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: sklepy żabka kto jest właścicielem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *