Kołobrzeg ul Nadmorska 7
Szukaj
Close this search box.
Strona główna
Blog
Single Post

stare telefony gdzie oddac

kwiecień 2023
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Recent Posts
Tags
Search
Szukaj
Instagram widget

Recommended Post
Subscribe
Follow us

Znaleziony temat: stare telefony gdzie oddac

Stare telefony – gdzie oddać?

Nie wiesz, co zrobić ze starym telefonem? Zastanawiasz się, gdzie go oddać? Dobrze trafiłeś – oto poradnik, który pomoże Ci w tej kwestii.

1. Skorzystaj z programów producentów. Wiele firm, takich jak Apple czy Samsung, posiada programy odzyskiwania starych urządzeń. Dzięki temu nie tylko pozbywasz się niepotrzebnego sprzętu, ale i otrzymujesz nagrodę w postaci zniżki na nowy telefon.

2. Oddaj do sklepu. W większości sklepów z elektroniką można oddać stare telefony. Pracownicy zazwyczaj przekierują je do recyklingu lub dalszej sprzedaży.

3. Skorzystaj z portali aukcyjnych. Jeśli Twój stary telefon nadal działa, możesz spróbować go sprzedać na popularnych portalach aukcyjnych, takich jak Allegro czy OLX.

4. Oddaj do punktu zbiórki. W wielu miastach powstają punkty zbiórki elektrośmieci, w których można oddać niepotrzebne urządzenia elektroniczne, w tym także telefony.

5. Skorzystaj z aplikacji. Na rynku pojawiło się kilka aplikacji umożliwiających oddanie starych telefonów. Jedną z nich jest np. “Oddaj stary telefon”.

Pamiętaj, że dbanie o środowisko jest ważne. Oddając stary telefon do recyklingu, przyczyniasz się do ochrony środowiska i ograniczania ilości elektrośmieci.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: stare telefony gdzie oddac

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *