Opublikowano Dodaj komentarz

telefony które można ładować indukcyjnie

Znaleziony temat: telefony które można ładować indukcyjnie

Telefony, które można ładować indukcyjnie – poradnik

Ładowanie telefonu stało się dla nas czymś normalnym i codziennym. Nie wyobrażamy sobie dnia bez naszego smartfona. Jednakże kabel do ładowania, który musimy mieć zawsze ze sobą, może być dość uciążliwy. Na szczęście istnieje rozwiązanie, które rozwiązuje ten problem – ładowanie indukcyjne. W tym poradniku przedstawimy telefony, które można ładować indukcyjnie.

Czym jest ładowanie indukcyjne?

W ładowaniu indukcyjnym nie ma potrzeby podłączenia telefonu do kabla, aby go naładować. Wszystko odbywa się bezprzewodowo. Podczas ładowania telefon jest umieszczany na specjalnej podkładce, która przesyła energię indukcyjnie do naszego smartfona.

Jakie telefony można ładować indukcyjnie?

Nie każdy telefon posiada funkcję ładowania indukcyjnego. Zazwyczaj jest to opcja dostępna dla droższych modeli smartfonów. Jednakże, lista urządzeń, które można ładować bezprzewodowo, rośnie z każdym rokiem. Poniżej przedstawiamy listę telefonów, które posiadają taką opcję:

– iPhone 8 i nowsze modele
– Google Pixel 3 i nowsze modele
– Samsung Galaxy S6 i nowsze modele
– LG G6 i nowsze modele
– Sony Xperia XZ3 i nowsze modele
– Huawei Mate 20 Pro i nowsze modele

Jak korzystać z ładowania indukcyjnego?

Aby móc korzystać z ładowania indukcyjnego, potrzebujemy specjalnej podkładki, która jest dedykowana dla naszego modelu telefonu. Wystarczy położyć telefon na podkładce i po krótkiej chwili telefon powinien rozpocząć ładowanie.

Podsumowanie

Ładowanie indukcyjne to wygodna i coraz bardziej popularna forma ładowania telefonu. Dzięki niemu nie musimy martwić się o to, czy mamy przy sobie kabel ładowania. Warto pamiętać, że nie każdy telefon posiada tę funkcję. Warto zwrócić uwagę na to przy wyborze nowego smartfona.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: telefony które można ładować indukcyjnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *