Opublikowano Dodaj komentarz

jackie moda

Znaleziony temat: jackie moda

Moda na Jackie – poradnik dla fanek stylu prezydentowej

Jackie Kennedy była jedną z najsłynniejszych i najbardziej wpływowych kobiet swoich czasów. Jej styl stał się inspiracją dla wielu kobiet na całym świecie. Jakie elementy garderoby nosiła Jackie i jakie zasady rządzą jej stylem? Oto poradnik dla fanek stylu prezydentowej.

1. Klasyka i elegancja
Jackie Kennedy słynęła z niezwykłej klasy i elegancji. Jej styl wyróżniał się prostotą, ale jednocześnie dbałością o każdy detal. Kluczowe elementy jej garderoby to: dwurzędowe marynarki, proste sukienki, perłowe naszyjniki, skórzane rękawiczki i okulary przeciwsłoneczne w stylu cat eye.

2. Kolorystyka
Jackie Kennedy często nosiła ubrania w stonowanych kolorach, takich jak biel, czarny, szary czy granatowy. Jednocześnie nie bała się eksperymentować z kolorami – nosiła także jaskrawe, intensywne kolory, takie jak różowy czy niebieski.

3. Akcenty
Chociaż styl Jackie opierał się na prostocie, to zawsze dodawała do swoich outfitów akcenty, które przyciągały uwagę. Mogły to być np. chusty, kapelusze, czy szale.

4. Zasada „mniej znaczy więcej”
Jackie Kennedy kładła nacisk na jakość, a nie na ilość swojej garderoby. Jej styl opierał się na zasadzie „mniej znaczy więcej”, czyli nosiła proste, ale eleganckie ubrania, które wyróżniały się wysoką jakością wykonania.

5. Klasyczna biżuteria
Perłowe naszyjniki i kolczyki to jedne z ulubionych elementów biżuterii Jackie Kennedy. Nosząc je, prezydentowa podkreślała swoją prostotę i elegancję.

Podsumowując, styl Jackie Kennedy to klasyka, prostota, elegancja oraz dbałość o każdy detal. Jeśli chcesz inspirować się jej stylem, postaw na jakość i prostotę, nie bojąc się jednocześnie eksperymentować z kolorami i akcentami.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: jackie moda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *