Kołobrzeg ul Nadmorska 7
Szukaj
Close this search box.
Strona główna
Blog
Single Post

jak usunac czarne paski cs go

maj 2023
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Recent Posts
Tags
Search
Szukaj
Instagram widget

Recommended Post
Subscribe
Follow us

Znaleziony temat: jak usunac czarne paski cs go

Jak usunąć czarne paski w CS:GO?

Grając w Counter-Strike: Global Offensive, często możemy napotkać na irytujący problem – czarne paski na ekranie. Można to poprawić w kilku prostych krokach.

1. Rozdzielczość ekranu

Pierwszą rzeczą, którą należy sprawdzić, jest rozdzielczość ekranu. Upewnij się, że masz ustawioną odpowiednią rozdzielczość, która odpowiada Twojemu monitorowi. W ustawieniach gry możesz zmienić rozdzielczość ekranu i sprawdzić, czy to naprawi problem.

2. Ustawienia karty graficznej

Jeśli to nie zadziała, należy przejść do ustawień karty graficznej. Najlepiej jest poszukać na stronie producenta karty graficznej najnowszych sterowników i je zainstalować. Aktualizacja sterowników może pomóc w naprawie błędów graficznych.

3. Inne opcje

Jeśli powyższe kroki nie pomogły, istnieją jeszcze inne opcje, które można spróbować. Można wyłączyć funkcję “wypełniania proporcjonalnego” w ustawieniach gry. Można również wyłączyć funkcję “wysokiej jakości tekstur” lub zmniejszyć jakość tekstur.

Podsumowanie

Czarne paski w CS:GO są irytującym problemem, ale można go łatwo rozwiązać. Sprawdź rozdzielczość ekranu, zaktualizuj sterowniki karty graficznej i wypróbuj różne ustawienia w grze. Jeśli nadal masz problemy, poszukaj pomocy na forach internetowych.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: jak usunac czarne paski cs go

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *