Kołobrzeg ul Nadmorska 7
Szukaj
Close this search box.
Strona główna
Blog
Single Post

jak zrobić telefony w toca boca

maj 2023
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Recent Posts
Tags
Search
Szukaj
Instagram widget

Recommended Post
Subscribe
Follow us

Znaleziony temat: jak zrobić telefony w toca boca

Jak zrobić telefony w grze Toca Boca?

Toca Boca to seria popularnych gier dla dzieci, w której można tworzyć swój własny świat pełen zabawy i kreatywności. Jedną z ciekawych opcji, jakie oferuje ta gra, jest możliwość tworzenia telefonicznych połączeń między postaciami. W tym artykule podpowiemy, jak to zrobić krok po kroku.

Krok 1: Wybierz postacie

Aby stworzyć połączenie telefoniczne w Toca Boca, musisz wybrać dwie postaci, między którymi chcesz nawiązać rozmowę. Możesz wybrać dowolne postacie, ale upewnij się, że są w pobliżu siebie.

Krok 2: Wybierz telefon

Następnie musisz wybrać telefon z menu gry. Możesz znaleźć go w sekcji “Przedmioty” w prawym dolnym rogu ekranu. Po wybraniu telefonu zobaczysz, że pojawił się on w ręce jednej z postaci.

Krok 3: Wybierz numer

Teraz musisz wybrać numer telefonu, do którego chcesz się dodzwonić. W tym celu musisz kliknąć na telefonie, a następnie wpisać numer na klawiaturze numerycznej, która pojawi się na ekranie. Możesz wybrać dowolny numer.

Krok 4: Nawiąż połączenie

Po wybraniu numeru musisz kliknąć na zielony przycisk “Połącz”. Teraz obie postacie będą mogły ze sobą rozmawiać. Możesz też przetestować opcję dzwonienia na różne numery i tworzyć zabawne dialogi między postaciami.

Podsumowanie

Stworzenie połączenia telefonicznego w Toca Boca to prosta i kreatywna opcja, która pozwala dzieciom na rozwijanie swojej wyobraźni i umiejętności społecznych. Dzięki temu poradnikowi masz już wiedzę, jak to zrobić krok po kroku. Teraz pozostaje tylko znaleźć odpowiednie postacie i numer telefonu i zacząć rozmowę!

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: jak zrobić telefony w toca boca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *