Kołobrzeg ul Nadmorska 7
Szukaj
Close this search box.
Strona główna
Blog
Single Post

jaki wyraz z ż jest po wyrazie żarówka

maj 2023
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Recent Posts
Tags
Search
Szukaj
Instagram widget

Recommended Post
Subscribe
Follow us

Znaleziony temat: jaki wyraz z ż jest po wyrazie żarówka

Jaki wyraz z ż jest po wyrazie żarówka?

Żarówka to bardzo popularny przedmiot, który znajduje swoje zastosowanie w niemal każdym domu. Jednak czy wiesz, jaki wyraz z ż pojawia się po tym popularnym słowie? Oto kilka propozycji:

1. Żarówkaż – to słowo nie występuje w słownikach, ale można je złożyć z dwóch wyrazów: żarówka + ż. Można go potraktować jako skojarzenie z kosmicznym plemieniem lub po prostu jako zabawną nazwę dla małego świetlika.

2. Żarówkażanka – to nieco bardziej skomplikowane słowo, ale również powstałe przez połączenie dwóch wyrazów: żarówka + żanka. Można to rozumieć jako małą, żółtawą roślinę, która przypomina kształtem żarówkę.

3. Żarówkażnik – to kolejne skojarzenie z kosmicznym plemieniem lub zwykłym świetlikiem. Słowo to powstało przez połączenie wyrazów: żarówka + żnik. Można to rozumieć jako miejsce, w którym zbierają się małe świetliki.

4. Żarówkażeniec – to słowo, które również nie występuje w słownikach, ale można je złożyć z dwóch wyrazów: żarówka + żeniec. Można to rozumieć jako mało popularnego, kosmicznego bohatera lub po prostu jako żartobliwą nazwę dla kogoś, kto lubi światła.

Odpowiedź na pytanie, jaki wyraz z ż jest po wyrazie żarówka, nie jest jednoznaczna. W języku polskim istnieje wiele słów, które można połączyć z tym wyrazem i stworzyć nowe, zabawne połączenia. Można powiedzieć, że wybór zależy jedynie od naszej wyobraźni i poczucia humoru.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: jaki wyraz z ż jest po wyrazie żarówka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *