Opublikowano Dodaj komentarz

kto jest właścicielem firmy zelmer

Znaleziony temat: kto jest właścicielem firmy zelmer

Kto jest właścicielem firmy Zelmer?

Firma Zelmer to jeden z przodujących producentów sprzętu AGD w Polsce. Znana jest z wysokiej jakości produktów, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedsiębiorstw. Jednak wiele osób zastanawia się, kto jest właścicielem firmy Zelmer.

Historia firmy Zelmer sięga już lat 50-tych XX wieku, kiedy to Stanisław Zelmert rozpoczął produkcję suszarek do włosów oraz innych drobnych urządzeń AGD. W 1957 roku powstała spółka Zelmer, która kontynuowała produkcję sprzętu AGD. W kolejnych latach firma rozwijała się dynamicznie, wprowadzając na rynek coraz to nowsze i bardziej innowacyjne produkty.

W 2006 roku firma Zelmer została sprzedana niemieckiej spółce Bosch und Siemens Hausgeräte GmbH (BSH), która stała się właścicielem 100% udziałów w tej polskiej firmie. W ramach BSH, Zelmer działa jako jedna z marek, produkując szeroką gamę sprzętu AGD, w tym odkurzacze, blendery, kuchenki indukcyjne, lodówki i wiele innych.

Warto zauważyć, że Zelmer pozostaje jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów sprzętu AGD w Polsce, a jej produkty cieszą się niezwykle dużym zainteresowaniem wśród klientów indywidualnych oraz firm. Mimo zmiany właściciela, firma nadal skupia się na produkcji wysokiej jakości sprzętu AGD, który odpowiada na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Podsumowując, właścicielem firmy Zelmer jest niemiecka spółka Bosch und Siemens Hausgeräte GmbH (BSH), która posiada 100% udziałów w tej polskiej firmie. Jednak to Zelmer pozostaje jednym z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych producentów sprzętu AGD w Polsce.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: kto jest właścicielem firmy zelmer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *