Opublikowano Dodaj komentarz

która sieć blokuje telefony

Znaleziony temat: która sieć blokuje telefony

Która sieć blokuje telefony?

Jeśli planujesz zakup nowego telefonu, musisz wiedzieć, które sieci blokują urządzenia. Blokada ta może utrudnić korzystanie z telefonu, jeśli chcesz zmienić operatora lub sprzedać telefon.

Oto lista sieci, które blokują telefony:

1. Orange – od 2009 roku Orange blokuje telefony, które zostały kupione w ofercie z abonamentem lub na raty. Blokada ta może zostać zdjęta dopiero po ukończeniu umowy lub po zapłaceniu pełnej kwoty za telefon.

2. T-Mobile – T-Mobile blokuje telefony od 2010 roku. Blokada ta dotyczy urządzeń zakupionych w ofercie z abonamentem lub na raty. Tak samo jak w przypadku Orange, blokada zostanie zdjęta po ukończeniu umowy lub po spłaceniu pełnej kwoty za telefon.

3. Plus – Plus blokuje telefony od 2011 roku. Blokada ta dotyczy urządzeń zakupionych w ofercie z abonamentem lub na raty. Blokada zostanie zdjęta po ukończeniu umowy lub po spłaceniu pełnej kwoty za telefon.

4. Play – Play nie blokuje telefonów. Oznacza to, że możesz kupić telefon w ofercie z abonamentem lub na raty i korzystać z niego z dowolną siecią.

Jeśli chcesz uniknąć blokady telefonu, możesz kupić telefon w wolnej sprzedaży. Oznacza to, że telefon nie jest sprzedawany w ofercie z abonamentem lub na raty, ale jako samodzielny produkt. W takim przypadku nie musisz martwić się o blokadę telefonu.

Podsumowując, jeśli planujesz zakup nowego telefonu, zwróć uwagę na to, czy sieć, w której zamierzasz korzystać, blokuje telefony. Jeśli nie chcesz mieć problemów z korzystaniem z telefonu, postaw na wolną sprzedaż.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: która sieć blokuje telefony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *