Kołobrzeg ul Nadmorska 7
Szukaj
Close this search box.
Strona główna
Blog
Single Post

które sklepy są polskie

maj 2023
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Recent Posts
Tags
Search
Szukaj
Instagram widget

Recommended Post
Subscribe
Follow us

Znaleziony temat: które sklepy są polskie

Które sklepy są polskie?

W dzisiejszych czasach coraz częściej zwracamy uwagę na to, skąd pochodzą produkty, które kupujemy. W przypadku sklepów również coraz większą rolę odgrywa kraj pochodzenia firmy. Dlatego też, jeśli chcesz wspierać polskie firmy i polskie produkty, warto znać sklepy, które są polskie.

Pierwszym sklepem, który warto wymienić, jest Biedronka. Ta sieć sklepów spożywczych należy do portugalskiego koncernu Jeronimo Martins, jednak w Polsce działa już od ponad 20 lat. Znana jest z niskich cen i szerokiego asortymentu. Biedronka zatrudnia ponad 70 tysięcy pracowników, a w 2020 roku została uznana za najlepszego pracodawcę w Polsce.

Drugim sklepem, który warto wymienić, jest Żabka. Ta sieć sklepów spożywczych działa w Polsce od ponad 20 lat i jest obecnie jednym z największych graczy na rynku convenience. Żabka oferuje szeroki asortyment produktów, w tym również własne marki oraz produkty regionalne.

Kolejnym polskim sklepem jest Rossmann. Ta drogeria działa w Polsce od ponad 20 lat i oferuje szeroki wybór kosmetyków oraz produktów higienicznych. Rossmann zatrudnia ponad 12 tysięcy pracowników, a w 2020 roku została uznana za najlepszego pracodawcę w kategorii handlu detalicznego.

Innym sklepem, który warto wymienić, jest Pepco. Ta sieć sklepów z odzieżą i artykułami gospodarstwa domowego działa w Polsce od 2004 roku. Pepco oferuje produkty w atrakcyjnych cenach i stale rozwija swoją sieć sklepów w Polsce.

Ostatnim sklepem, który warto wymienić, jest Reserved. Ta sieć sklepów z odzieżą działa w Polsce od ponad 20 lat i oferuje szeroki wybór ubrań dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Reserved zatrudnia ponad 8 tysięcy pracowników i jest jednym z największych pracodawców w branży odzieżowej w Polsce.

Warto pamiętać, że wspierając polskie firmy, wspieramy rozwój gospodarczy naszego kraju oraz tworzenie nowych miejsc pracy. Kupując w polskich sklepach, mamy również większą pewność co do jakości produktów oraz warunków pracy pracowników. Dlatego też, jeśli chcesz wspierać polskie firmy, warto wybierać sklepy, takie jak Biedronka, Żabka, Rossmann, Pepco czy Reserved.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: które sklepy są polskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *