Opublikowano Dodaj komentarz

które telefony mają wifi calling

Znaleziony temat: które telefony mają wifi calling

Każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak ważne jest posiadanie dobrego zasięgu i jakości połączenia podczas rozmów telefonicznych. Niestety, nie zawsze mamy taką możliwość, zwłaszcza w pomieszczeniach gdzie sygnał sieci komórkowej jest słaby lub w miejscach, gdzie jesteśmy zbyt daleko od nadajnika. Na szczęście, wiele telefonów posiada już funkcję WiFi Calling, która pozwala na wykonywanie połączeń telefonicznych przez sieć WiFi.

Ale które telefony posiadają tę funkcję? Oto lista kilku popularnych marek i modeli:

1. Apple iPhone – od modelu iPhone 5s wzwyż
2. Samsung Galaxy – od modelu Galaxy S6 wzwyż
3. Huawei – od modelu P9 wzwyż
4. Google Pixel – od modelu Pixel 3 wzwyż
5. Sony Xperia – od modelu XZ1 wzwyż

Warto jednak pamiętać, że funkcja WiFi Calling nie jest dostępna dla wszystkich operatorów telefonii komórkowej. W Polsce na dzień dzisiejszy oferują ją Orange Polska oraz T-Mobile Polska. Jeśli posiadasz telefon z którego chcesz skorzystać z WiFi Calling, warto skontaktować się z operatorem, aby sprawdzić, czy ta funkcja jest u Ciebie dostępna.

Jak włączyć WiFi Calling na swoim telefonie? W przypadku większości modeli wystarczy przejść do ustawień telefonu, wybrać sieć WiFi i włączyć funkcję WiFi Calling. Jednakże, instrukcja może się różnić w zależności od modelu i marki. Warto skorzystać z pomocy instrukcji obsługi lub skontaktować się z producentem telefonu, jeśli nie jesteśmy pewni jak włączyć tę funkcję.

Podsumowując, jeśli zależy Ci na jakości i stabilności połączenia telefonicznego, warto zwrócić uwagę na telefon z funkcją WiFi Calling. Przydatna szczególnie w przypadku słabego sygnału sieci komórkowej lub w pomieszczeniach, w których sygnał jest słaby. Pamiętaj jednak, aby przed zakupem telefonu sprawdzić, czy oferuje on tę funkcję oraz czy jest ona dostępna w Twojej sieci komórkowej.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: które telefony mają wifi calling

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *