Kołobrzeg ul Nadmorska 7
Szukaj
Close this search box.
Strona główna
Blog
Single Post

moda ile biten kelimeler

maj 2023
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Recent Posts
Tags
Search
Szukaj
Instagram widget

Recommended Post
Subscribe
Follow us

Znaleziony temat: moda ile biten kelimeler

Jak poprawnie używać słów kończących się na “-moda”?

W języku polskim istnieje wiele słów kończących się na “-moda”. Niektóre z nich są powszechnie używane w codziennym języku, ale wiele osób ma trudności z poprawnym ich użyciem. Poniżej przedstawiamy poradnik, który pomoże Ci poznać znaczenie i zastosowanie wybranych słów.

1. Moda – odnosi się do trendów w ubiorze i stylu życia. Przykłady zdań: “Ta sukienka jest bardzo modna w tym sezonie.” “Ona zawsze śledzi najnowsze trendy w modzie.”

2. Olimpiada – odnosi się do międzynarodowych zawodów sportowych. Przykłady zdań: “Nasza reprezentacja zdobyła złoty medal na olimpiadzie w Rio.” “W tym roku olimpiada zostanie rozegrana w Tokio.”

3. Kodowanie – odnosi się do tworzenia i edycji kodu komputerowego. Przykłady zdań: “Muszę poprawić błąd w moim kodowaniu.” “Kodowanie jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach.”

4. Komoda – odnosi się do mebla z szufladami do przechowywania ubrań i innych przedmiotów. Przykłady zdań: “Kupiliśmy nową komodę do pokoju dziecięcego.” “Poszukuję antycznej komody do mojego domu.”

5. Epoka – odnosi się do okresu w historii, charakteryzującego się określonymi cechami i wydarzeniami. Przykłady zdań: “Renesans był epoką wielkich artystów.” “Epoka Wikingów zakończyła się w XI wieku.”

Pamiętaj, że poprawne użycie słów kończących się na “-moda” jest kluczowe dla poprawnego zrozumienia tekstu i komunikacji z innymi ludźmi. Bądź pewny swojego słownictwa i nie wahaj się pytać o znaczenie nieznanego słowa.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: moda ile biten kelimeler

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *