Opublikowano Dodaj komentarz

sklepy które są otwarte w niedzielę

Znaleziony temat: sklepy które są otwarte w niedzielę

Jakie sklepy są otwarte w niedzielę? Poradnik dla zapominalskich

W Polsce coraz więcej sklepów decyduje się na otwarcie swoich drzwi w niedziele, jednakże nie wszystkie placówki handlowe w ten dzień funkcjonują. Dlatego też warto poznać listę sklepów, które w niedziele przyjmują klientów.

1. Supermarkety

W niedzielę otwarte są przede wszystkim supermarkety, takie jak Biedronka, Lidl, Kaufland, Auchan, Tesco czy Carrefour. Warto jednak pamiętać, że godziny otwarcia mogą być różne, w zależności od lokalizacji sklepu. Przed wyjściem z domu warto sprawdzić informacje na stronie internetowej danego marketu.

2. Sklepy spożywcze

W niektórych miastach otwarte są również sklepy spożywcze, takie jak Delikatesy Centrum, Piotr i Paweł, czy Lewiatan. Te sklepy często są otwarte w niedziele tylko przez kilka godzin, więc przed wyjściem warto upewnić się o dokładnych godzinach otwarcia.

3. Sklepy meblowe i budowlane

Nie tylko sklepy spożywcze są otwarte w niedziele, ale również sklepy meblowe i budowlane, takie jak Castorama, Leroy Merlin czy IKEA. Przed wyjściem warto sprawdzić, które sklepy w naszej okolicy są otwarte, ponieważ nie wszystkie placówki handlowe decydują się na otwarcie w niedziele.

4. Kioski

W niedziele otwarte są również kioski, dzięki czemu możemy kupić prasę, słodycze czy papierosy. Jednakże warto pamiętać, że w niektórych miastach kioski nie mogą sprzedawać alkoholu w niedziele.

Podsumowanie

Przed wyjściem na zakupy w niedzielę warto sprawdzić, które sklepy w naszej okolicy są otwarte, ponieważ nie wszystkie placówki handlowe decydują się na otwarcie w ten dzień. Warto również pamiętać, że godziny otwarcia mogą się różnić w zależności od lokalizacji sklepu.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: sklepy które są otwarte w niedzielę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *